..::..**»«*Best-Area»«**..::..
Bine ati venit pe Elite Arena Forum ! Aici Puteti Gasi: Programe hack, Yahoo Booter, Counter Strike Plugins, Configs, Jocuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Muzica, Windowsuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Programe Pentru Pc Incluzandule Si Pe Cele De Securitate Counturi Sparte Sau De Tip Premium Si Multe Altele
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
..::..**»«*Best-Area»«**..::.. | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ..::..**»«*BEST-AREA»«**..::..
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simpatica_dorina
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 32 - 44 ani |
|
Mix(eP)KNiFE
Member
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 20
|
|
Cereri - cfg-uri,dll-uri etc /intrebari/nelamuririi Toate legate de Cs
Reguli:
Fara SpaM! Fara adrese la alte siteuri/forumuri Purtati o discutie civilizata si pe intelesul tuturor Respectati regulile sectiunii sau veti fi Avertizati/Banati ...
Have FUN!!
Aceste au fost cele 4 Reguli Simple
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
sh0T*sTylle
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
vreau si eu no-recoil
|
|
| pus acum 14 ani |
|
ReLeGe|wAve
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
|
|
sh0T*sTylle :http://www.girlshare.ro/3422350.8
_______________________________________
 Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara Y!M : ady_ady2231
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
PeRFuZiE
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
|
|
asi vrea si eu un rdll foarte bun si cfg
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
porshboss
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
|
|
as vrea si eu cfgu voci why please 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
ReLeGe|wAve
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
|
|
porshboss : orginal e 2 euro nu il am free
_______________________________________
 Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara Y!M : ady_ady2231
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
DarkGaby
MEMBRU AREA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 82
|
|
un cfg de dr 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
ReLeGe|wAve
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
|
|
UITE GABY CFG DE DR FOARTE BUN FPS 400 500 ESTE BUN SI PENTRU HNS
_______________________________________
 Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara Y!M : ady_ady2231
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
baubau97
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 3
|
|
care are un leis sau un cfg care rupe playzeek-ul in 2 :X sunt cam slabut 1 verde sau 2 verzi cam skill-ul mu normal dar vreau sa dau ceva mai bn:X
|
|
| pus acum 14 ani |
|
ReLeGe|wAve
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
|
|
Mai bine joaca cu CFg aCesta si daca ai mixep.dll
_______________________________________
 Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara Y!M : ady_ady2231
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Mitzaaaaa . < 3
Member
 Din: Craiova .
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 30
|
|
Un default ceva cu setari excelente ? ? Mersi < 3
_______________________________________ E Scumpa ! N-am bani 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
ReLeGe|wAve
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
|
|
Mitzzzzaaa
CU ACEST CFG JOC EU SI DACA AI MIXEP.DLL
_______________________________________
 Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara Y!M : ady_ady2231
|
|
| pus acum 14 ani |
|
dane2012
MEMBRU AREA
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
|
|
as dori un leis setat la cap si un toritorial cum sa setez leisu
|
|
| pus acum 14 ani |
|
dane2012
MEMBRU AREA
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
|
|
daca adi e de acord sa ma ocup eu de acest topic .... va voi pune ce cereti
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
sedativ89
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
|
|
as dori si eu cfgu lu HNR cel default cu care juca el.... Multumesc!! :*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
t r e i - z e c e -
Member
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
|
|
As vrea si eu confingul lui dALyw0w , sau mixep.dll . Multumesc .
|
|
| pus acum 14 ani |
|