..::..**»‡«*Best-Area»‡«**..::..
Bine ati venit pe Elite Arena Forum ! Aici Puteti Gasi: Programe hack, Yahoo Booter, Counter Strike Plugins, Configs, Jocuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Muzica, Windowsuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Programe Pentru Pc Incluzandule Si Pe Cele De Securitate Counturi Sparte Sau De Tip Premium Si Multe Altele
Lista Forumurilor Pe Tematici
..::..**»‡«*Best-Area»‡«**..::.. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ..::..**»‡«*BEST-AREA»‡«**..::..

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpatica_dorina
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
32 - 44 ani
..::..**»‡«*Best-Area»‡«**..::.. / ..::..¨˜”°Ί•Counter-Strike Cheats •Ί°”˜¨..::.. / Cereri/Intrebari/Nelamuriri ! Moderat de Stefhan11
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mix(eP)KNiFE
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 20
Cereri - cfg-uri,dll-uri etc /intrebari/nelamuririi Toate legate de Cs

Reguli:

Fara SpaM!
Fara adrese la alte siteuri/forumuri
Purtati o discutie civilizata si pe intelesul tuturor
Respectati regulile sectiunii sau veti fi Avertizati/Banati ...

Have FUN!!

Aceste au fost cele 4 Reguli Simple


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
sh0T*sTylle
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
vreau si eu no-recoil

pus acum 14 ani
   
ReLeGe|wAve
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
sh0T*sTylle :http://www.girlshare.ro/3422350.8

_______________________________________

Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara
Y!M : ady_ady2231

pus acum 14 ani
   
PeRFuZiE
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
asi vrea si eu un rdll foarte bun si cfg

pus acum 14 ani
   
porshboss
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
as vrea si eu cfgu voci why please

pus acum 14 ani
   
ReLeGe|wAve
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
porshboss : orginal e 2 euro nu il am free

_______________________________________

Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara
Y!M : ady_ady2231

pus acum 14 ani
   
DarkGaby
MEMBRU AREA

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 82
un cfg de dr

pus acum 14 ani
   
ReLeGe|wAve
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
UITE GABY CFG DE DR FOARTE BUN FPS 400 500 ESTE BUN SI PENTRU HNS

_______________________________________

Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara
Y!M : ady_ady2231

pus acum 14 ani
   
baubau97
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 3
care are un leis sau un cfg care rupe playzeek-ul in 2 :X
sunt cam slabut 1 verde sau 2 verzi cam skill-ul mu normal
dar vreau sa dau ceva mai bn:X


pus acum 14 ani
   
ReLeGe|wAve
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
Mai bine joaca cu CFg aCesta si daca ai mixep.dll

_______________________________________

Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara
Y!M : ady_ady2231

pus acum 14 ani
   
Mitzaaaaa . < 3
Member

Din: Craiova .
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 30
Un default ceva cu setari excelente ? ?
Mersi < 3


_______________________________________
E Scumpa !
N-am bani

pus acum 14 ani
   
ReLeGe|wAve
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
Mitzzzzaaa

CU ACEST CFG JOC EU SI DACA AI MIXEP.DLL


_______________________________________

Oglinda oglinjoara , uite ce trage lumea pe nara sa fie sukara
Y!M : ady_ady2231

pus acum 14 ani
   
dane2012
MEMBRU AREA

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
as dori un leis setat la cap si un toritorial cum sa setez leisu

pus acum 14 ani
   
dane2012
MEMBRU AREA

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
daca adi e de acord sa ma ocup eu de acest topic .... va voi pune ce cereti

pus acum 14 ani
   
sedativ89
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
as dori si eu cfgu lu HNR cel default cu care juca el.... Multumesc!! :*

pus acum 14 ani
   
t r e i - z e c e -
Member

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
As vrea si eu confingul lui dALyw0w , sau mixep.dll .
Multumesc .


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la