..::..**»«*Best-Area»«**..::..
Bine ati venit pe Elite Arena Forum ! Aici Puteti Gasi: Programe hack, Yahoo Booter, Counter Strike Plugins, Configs, Jocuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Muzica, Windowsuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Programe Pentru Pc Incluzandule Si Pe Cele De Securitate Counturi Sparte Sau De Tip Premium Si Multe Altele
ReLeGe|wAve
Administrator Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 367
_embedded Cel mai tare AIMBOT ! Nu sare tinta , nu se vede in demo nici cu dem_forcehltv 1 Un aim clasic .
ATENTIE! Aveti nevoie de NET.FRAMEWORK 4.0 ca sa va mearga acest AIMBOT! Aimul merge doar pe steam !
1.Turn Off Antivirus ! 2.Inchideti steam-ul (daca il aveti deschis) ! 3.Deschiteti loader.exe ! 4.Intrati din nou pe steam ! 5.Deschideti CS and play game !
Pentru orice nelamuriri postati pe forum sau ma gasiti la adresa de email : E-mail