..::..**»«*Best-Area»«**..::..
Bine ati venit pe Elite Arena Forum ! Aici Puteti Gasi: Programe hack, Yahoo Booter, Counter Strike Plugins, Configs, Jocuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Muzica, Windowsuri Pentru Pc-u Dumneavoastra, Programe Pentru Pc Incluzandule Si Pe Cele De Securitate Counturi Sparte Sau De Tip Premium Si Multe Altele
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
..::..**»«*Best-Area»«**..::.. | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ..::..**»«*BEST-AREA»«**..::..
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: morena28
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
Allexa
Member
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
|
|
Buna Tuturor Ati asteptat cu nerabdare King of King's V2 Iata ca am reusit sa il terminam chiar daca un membru al echipei este in spital Echipa BesTeam <=> Va ureaza O primavara Frumoasa si plina de BUCURIIIII Si sa nu o mai lalaim .... Sa trecem la Subiect !!! King of King's V2 1.Aim 99,9% ON !!! 2.No-Recoil 99,9% ON !!! 3.Steam On <=> Non-Steam !!! ( Steam /\\/ No-Seam )
Speram sa va placa !!! Spor la frage !!!
Link:
Rar Pass : danemarkman
Go Go Go
P.S: daca ati vrea si varianta gold , va anunt ca este privata 
_______________________________________
Allexa is here , for you !
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
DarkGaby
MEMBRU AREA
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 82
|
|
ai scris in descriere gold edition private si cum 99% aim si 99% no recoil? ce minciuna..
|
|
| pus acum 14 ani |
|
dane2012
MEMBRU AREA
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
|
|
e minciune o dau un copy paste si gata
|
|
| pus acum 14 ani |
|